
Vind je het leuk om:
- Te leren over energiebesparing in huis
- Een gesprek aan te knopen met buurtbewoners
- Tips over energiebesparing te geven aan anderen
- Buurtbewoners te helpen om op hun maandelijkse uitgaven te besparen
- Zelfstandig te werken binnen het nieuwe team van Energiecoaches
Word energiecoach!
Door slim om te gaan met energie in huis, is geld te besparen op woonlasten. De Energiecoach helpt en inspireert anderen daarbij. Samen met een bewoner doorloop je de woning en geef je per ruimte aan welke besparingsmogelijkheden er zijn. Je geeft voorlichting aan 25 tot 50 huishoudens per jaar in de gemeente Brummen. Je wordt Energiecoach voor twee jaar. Je maakt deel uit van het nieuw te vormen team van 10 Energiecoaches.
Wij bieden
- Een gratis opleiding Energiecoach (inclusief certificaat) waarin je alles leert over energieverbruik in huis, hoe daarop te besparen is en hoe je die tips kunt delen met anderen.
- Materiaal om te gebruiken bij jouw voorlichtingsactiviteiten
- Terugkombijeenkomsten om jouw ervaringen en vragen te delen
- Professionele ondersteuning vanuit Stichting Welzijn Brummen
Wij vragen
- Je hebt affiniteit met energiebesparing
- Je legt makkelijk contact
- Je hebt goede communicatieve vaardigheden en spreekt Nederlands
- Je volgt de opleiding Energiecoach op 14, 21 en 28 oktober op het gemeentehuis in Brummen
- Je zet je minimaal 2 uur per week in om huishoudens te bezoeken
- Je woont in de gemeente Brummen
Aanmelden
Vind jij het leuk om Energiecoach te worden? Stuur je motivatiebrief naar SWB, t.a.v. Karin van Aalst, Postbus 141, 6970 AC Brummen of mail naar . Wij zien je reactie graag uiterlijk woensdag 7 oktober 2015 tegemoet. Wil je meer informatie over deze vrijwilligersbaan? Neem dan contact op met Karin van Aalst via 0575-56 19 88.
Het project Energiecoach is een samenwerkingsverband tussen Stichting Welzijn Brummen, Woningstichting Brummen, Sprengenland Wonen en de gemeente Brummen.