Het Oranje Fonds zet op 15 en 16 maart 2024 vrijwilligerswerk in de spotlights door samen met duizenden organisaties in het land NLdoet te organiseren. Iedereen is hartelijk welkom een dagje de handen uit de mouwen te steken. In onze gemeente zijn al 14 klussen aangemeld. Kijk op nldoet.nl voor welke klussen u zich een dagje als vrijwilliger kunt aanmelden.
Vrijwilligerswerk: leuk en gezellig!
Vrijwilligers zijn het kloppend hart van vele sociale initiatieven. Het Oranje Fonds laat daarom met NLdoet zien hoe belangrijk actieve inwoners voor de samenleving zijn. Nog geen vrijwilliger? Ervaar dan op 15 of 16 maart met NLdoet hoe leuk vrijwilligerswerk is. En vraag ook uw vrienden of familie om met u mee te klussen, supergezellig! Voor organisaties is het een mooie kans om nieuwe vrijwilligers aan te trekken en natuurlijk om klussen geklaard te krijgen.
Meer informatie en aanmelden
Kijk op nldoet.nl voor alle ins en outs en om u als vrijwilliger aan te melden bij een van de klussen. Hieronder staat een handig overzicht van de lokale klussen.
Overzicht klussen
Dit zijn de klussen die op dit moment bekend zijn in de gemeente Brummen:
Vrijdag 15 maart:
Tijdstip | Activiteit | Plaats | Adres | Organisatie |
| 10.00-13.00 uur | Tuin en prieeltje Buiten De Veste opvrolijken | Brummen | Egelantier 11 | Ontmoeting Onze Droom |
| 11.00-15.00 uur | De bloemetjes buiten zetten | Brummen | Zutphensestraat 196 | Stichting Maakplaats The Villa |
| 11.00-15.00 uur | Plafond isoleren van atelier | Brummen | Zutphensestraat 196 | Stichting Maakplaats The Villa |
Zaterdag 16 maart:
Tijdstip | Activiteit | Plaats | Adres | Organisatie |
| 09.00-16.00 uur | Kikkerpoel onderhouden op De Hommelhoeve | Empe | Hommelstraat 1 | De Hommelhoeve |
| 10.30-14.00 uur | Vloer leggen VIP hok en wc hok schilderen | Tonden | Hoevesteeg 3 | Oranje Vereniging Tonden |
| 13.00-16.00 uur | Gebouw scouting opknappen (dak en kozijnen) | Eerbeek | Veldkantweg 8 | Scouting Tapawingo Eerbeek |
| 09.00-14.00 uur | School opruimen | Hall | Dorpsstraat 40 | Basisschool De Vossestaart |
| 10.00-14.00 uur | Terrein opruimen en compostbakken timmeren | Oeken | Kleine Vosstraat 7 | De Mollenhof |
| 09.30-14.30 uur | Onderhoud vogelbos en hagen | Brummen | Hogenenk | Stichting Het Anker Brummen |
| 09.30-12.30 uur | Helpen op de locatie van de hondenvereniging | Brummen | L.R. Beijnenlaan 22 | KC Brummen |
| 10.00-13.00 uur | Gezellige, creatieve, muzikale, doe-ochtend | Brummen | Radeland 2 | Stichting Philadelphia, locatie Radeland |
| 10.00-14.00 uur | Inzaaien bij-vriendelijke bloemenranden | Brummen | Voorsterweg 46 | Imkersvereniging Brummen |
| 10.00-13.00 uur | Samen klussen in het voedselbos | Brummen | Het Stroomdal / Leeuwentand | Voedselbos Nieuwe Erven |
| 14.30-17.00 uur | Ouderen en vrijwilligers zingen samen in dorpscafé Concordia | Brummen | Engelenburgerlaan 1 | Riwis Zorg en Welzijn, locatie Tolzicht |