Het Geheugensteunpunt en twee bewegingsdeskundigen hebben de samenwerking opgezocht en een mooie activiteit verzorgd voor hun bezoekers.
Op donderdag 16 februari kwamen fysiotherapeut Frank van Engen en buurtsportcoach Femke Grolman langs om de bezoekers bewust te maken van het nut van bewegen. Onder het motto: " Bewegen is gezond" kwamen zij een workshop geven.
Samen bewegen en in gesprek gaan over bewegen, zette aan tot een sportief voornemen op het Geheugensteunpunt. Voortaan: " eerst bewegen, daarna koffie" werd door één van onze bezoekers geopperd. En...iedereen ging enthousiast akkoord. Femke Grolman en Frank van Engen kunnen samen met bezoekers dus terugkijken op een waardevolle en geslaagde ochtend.