Ontdek de kracht van Moxa in de Winter

StudioSeiza Qigong

Details

Zondag 4 januari 2026 van 11:15 tot 13:15 uur

Over 3 weken

Buurthuis Leuvenheim

Arnhemsestraat 117, Leuvenheim

Moxa wordt van oudsher gebruikt als aanvulling op acupunctuur of tui-na massage. Het is een eeuwenoude techniek, waarbij gedroogde Bijvoet (Artemisia) wordt gebruikt om acupunten te verwarmen. Moxa brandt intens warm en geeft lang weldadige infrarode straling af. Het wordt voornamelijk therapeutisch ingezet bij 'leegte' of koude symptomen en bij pijnklachten zoals:

  • vermoeidheid
  • gebrekkige weerstand
  • slapeloosheid
  • hoofdpijn
  • hooikoorts
  • reuma/artritis
  • rugklachten
  • spierpijn en stijfheid
  • chronisch koude ledematen


Wat leer je in deze workshop?

Na deze workshop:

  • Kan je 2 Moxa-protocollen bij jezelf of een gezinslid uitvoeren, één voor het versterken van de weerstand en één tegen vermoeidheid, die je verwarmende, nieuwe energie geeft.
  • Kan je de acupunten vinden die horen bij de moxa-protocollen.
  • Weet je de werking van deze acupunten.
  • Kan je een moxa-stick veilig gebruiken.
  • Ken je de contra-indicaties: wanneer gebruik je géén moxa of acupunt.
  • Kan je alles nazoeken in de hand-out.

Kosten

€35, te voldoen voorafgaand aan de workshop

Moxa is verkrijgbaar in heel handzame rookarme sticks, die gemakkelijk thuis te gebruiken zijn. Tegen contante betaling kan je deze na afloop aanschaffen. Bij de workshop zelf is het gebruik van een moxastick inbegrepen.

Locatie

Buurthuis Leuvenheim, Arnhemsestraat 17, 6974AH, Leuvenheim

Contact

Jenneke

Whatsapp/Signal 06-24554468

www.studioseiza.nl


Dorp

Leuvenheim, Alle dorpen

Anderen uitnodigen

Wil je dat nog meer mensen meedoen? Nodig ze uit!

Print uitnodiging

Over de organisator

Over de organisator
In de Traditionele Chinese Geneeskunde wordt gesproken over het principe van qi. Dit is de levensenergie waaruit alles is ontstaan en wat...... Lees meer